למה חשוב לכם להגיע קבוע לקליניקה

היום הגיע ח' לפגישה.יומיים קודם הוא סימס שהוא רוצה לדחות. היה שבוע מבולגן , הוא אכל הרבה שטויות וגם לא התאמן כמו שתיכנן... בקיצור, הוא בטוח שנראה עליה במשקל ורוצה לדחות את המפגש כדי להתאפס ורק לאחר מכן לבוא ו"לראות תוצאות" .

 

כמה נקודות שחשוב להדגיש:

פגישה שבועית היא לא מבחן, אין ציונים, אין חלוקת מדליות אם ירדת ואין נכשלים אם לא.ימים קשים ושבועות מבולגנים הם חלק מהחיים. נחשו מה? קורה לכולם.אנחנו לא עכברי מעבדה ולפעמים לא אוכלים לפי התפריט בול. מי אמר שזה נורא?התמודדות עם קשיים זה חלק חשוב מאוד מתהליך איכותי.חשוב להבין את שורש הבעיה, ממה הבלאגן? למה נוצר הקושי? ברוב המקרים נמצא ביחד פתרונות פרקטיים, נבצע התאמות ונתחיל מחדש.

ח' הגיע לפגישה בסוף.הוא ירד קילו. כנראה שאי שם בבלאגן, הוא עדיין שמר על ההרגלים החדשים שאותם סיגל מאז פגישתינו הראשונה.אמנם הוא לא אכל בול לפי התפריט והיו חריגות, אבל הם התאזנו עם הרבה דברים טובים אחרים שהוא כן ביצע ולא שם לב אליהם או הפחית מערכם.

שורה תחתונה - כנראה שאם לא היה מגיע, היה ח' ממשיך להתנהל עם אשמה ומצפון על השבוע הקשה שעבר. מחשבות כמו "השבוע כבר נהרס גם ככה.. אז מה הטעם להקפיד.." היו מציפות אותו וכדור השלג היה ממשיך להתגלגל. סיכוי גבוה שהיה גם עולה במשקל ואולי גם מתייאש ופורש.

מה שבטוח, מהפגישה היום הוא יצא כאשר הוא נמצא עמוק יותר בתהליך, מבין את נקודות החולשה שלו ואף יודע להתמוד איתם .וגם עם קילוגרם פחות במשקל 😊

רוצים להגיע אלינו לקליניקה? השאירו פרטים ונשמח לעזור 

מירי חדד – המרכז למניעת השמנה ותזונת ספורט | קליניקה בתל אביב: מרכז טיפולי 'תנו אות' אבן גבירול 2 | קליניקה בחדרה: מרכז בסט מדיקל, שערי חדרה   |  050-3082424   |   miri@mirihadad.com

מירי חדד - המרכז למניעת השמנה ותזונת ספורט

Mועדון הMאמנים והDיאטניות