מירי חדד
מייסדת ומנהלת המרכז

הסיפור האישי שלי​

גם אני התוודעתי לעולם התזונה והדיאטות דרך נגיעה אישית, אני זוכרת שכילדה האזנתי לשיחה אשר נערכה בין רופאת המשפחה לאימי, הרופאה הסבירה לאימי שכדאי לשוחח איתי על תזונה נכונה בגלל שנתוני המשקל שלי היו בעליה..

עד אז לא הקדשתי תשומת לב מיוחדת לקשר בין אוכל – בריאות – משקל גוף.

למרות היותי רק בת 15 שנים למדתי להקשיב לגוף שלי וללמוד מהו אוכל בריא, אכלתי כשחשתי רעב והפסקתי כאשר חשתי שובע – לימדתי את עצמי אכילה אינטואיטיבית מבלי שידעתי מהי בכלל אכילה אינטואיטיבית.

השלתי 10 ק"ג ממשקלי ומאז אני חיה בשלום עם עולם האוכל והמשקל.

כשהתחלתי את הדרך לבריאות, החלטתי לאתגר את עצמי עם ספורט, שיחקתי כדורסל, רצתי מסביב לביתי סיבוב של 400 מטרים, לאט לאט המרחק גדל ומאז ועד היום אני רצה להנאתי 10 ק"מ בטיילת תל אביב.

 

הרגשתי שעליתי על דרך טובה, גם היום כמו בגיל הילדות, אני אוכלת בהנאה מרובה אבל עם גבולות אישיים והקשבה לכמות האכילה הנכונה עבורי.

 

את הדרך הזאת אני מעבירה היום הלאה, לספורטאים, לעוסקים בדיאטות, למשפחות  ולכל מי שמעוניין לצאת לחופש ולקבל את הידע והכלים להתנהל בכיף עם התפריט האישי ללא סבל.

המרכז נותן מענה ושירות מקצועי לקהל הרחב, קהל מקצועי, מוסדות וארגונים.

תעודות והשתלמויות

האוניברסיטה העברית, ירושלים. בוגרת תואר ראשון B.sc ותואר שני M.sc במדעי התזונה הקלינית. בוגרת 'התמחות דיאטנים בתזונת ספורט', וינגייט תעודת מאמן חדר כושר, וינגייט  

נקודות ציון מקצועיות

כיום: